Hvězda | Vzor

Dnes mám pro vás další inspiraci na zajímavý smyčkovaný projekt. Připravila jsem si pro vás vzor hvězdy, který si můžete zdarma stáhnout níže v tomto článku. Tento vzor nabízí spoustu možností, jak s ním naložit a vytvořit z něj originální dekorativní předměty do vašich domovů.

Jednou z možností, jak tento hvězdný vzor využít, je podobným způsobem jako jsme nedávno pracovali se vzorem vánočních ozdob. Pomocí smyčkovacího háčku, kanavy a příze můžete vytvořit nádherný polštář zdobený hvězdami, který rozzáří váš obývací pokoj či ložnici.

Pokud chcete jít ještě dál a vytvořit si opravdu netradiční dekoraci, zkuste vyrobit hned několik hvězdných aplikací a pověsit je na záclonu nebo jako sponu na závěs.

Vzor hvězdy je velmi univerzální a najde uplatnění na mnoha dalších projektech. Můžete si zvolit vlastní barvy, například podle vašich šatů, ozdobit jím kabelku :) a vyrazit na vánoční večírek.

Tak neváhejte, stáhněte si vzor hvězdy a pusťte se s chutí a nadšením do smyčkování. Uvidíte, že výsledek bude stát za to a všichni obdivovatelé vašich výrobků ocení um a kreativitu, se kterou dokážete proměnit jednoduchý vzor v nádherné a originální dekorace. Nechte se vést svou fantazií a tvořte s radostí. Hvězdy jsou vám nakloněny!


NÁKRESY
 

Vzor je ke stažení v PDF formátu - viz níže - v českém i anglickém jazyce