Devět kol | Vzor

Mám pro vás skvělou zprávu! Připravila jsem si pro vás zdarma ke stažení vzor devíti kol, který můžete využít pro výrobu originální tašky, polštáře nebo při vícenásobném pokračování i třeba koberečku technikou smyčkování (locker hooking).

Smyčkování je jednoduchá a kreativní textilní technika, se kterou zvládne pracovat opravdu každý. Pokud jste se smyčkováním začátečníci, vzor devíti kol je ideální pro vaše první projekty. Vzor si můžete stáhnout v PDF souboru na konci tohoto článku.

Vzor devíti kol tvoří zajímavý geometrický obrazec, který působí moderně a nadčasově. Střídáním barev přízí docílíte působivých barevných kombinací dle vlastního vkusu. Hotový výrobek pak bude zcela unikátní.

Pokud vás smyčkování zaujalo a chcete se o této technice dozvědět více, podívejte se na náš blog, kde najdete zajímavé články a návody pro začátečníky i pokročilé. Naleznete zde také inspiraci na další projekty a užitečné tipy a triky.

Neváhejte a pusťte se s chutí do tvoření s mým vzorem devíti kol. Uvidíte, že vás smyčkování nadchne a už ho nebudete chtít pustit z ruky. Těším se na fotky vašich výrobků!


NÁKRESY

Vzor devíti kol zdarma ke stažení - viz níže - v českém i anglickém jazyce: