Nerezová (austenitická) řezací deska/šablona 30x40 cm

  • 1 z 3
Kovová řezací deska s drážkami pro řezání látkových pruhů za použití řezacího kolečka a oboustranné řezací podložky na patchwork. Materiál: 2 mm silná nerezová vysoce kvalitní austenitická (nemagnetická) ocel Barva: stříbrná Hmotnost: 1,46 kg Pro použití s kanavou 1,5 a 2 použijte řezání v každé drážce - vzdálenost dvou drážek 1,3 cm. Pro použití s kanavou 1,3 a 1,5 u jemnějších látek použijte řezání ob drážku - vzdálenost 2,7 cm.

  • Skladem
3 800 Kč
Kategorie: Doplňky
 

Tato jedinečná celokovová deska (šablona) Vám usnadní práci s řezáním látkových pruhů. Je speciálně vyrobena pro použití s řezací deskou/podložkou standardních rozměrů 45 x 30 cm (nejlépe pro patchwork).

Návod:
Látku poskládáte v podélném směru (aby byly pruhy co nejdelší) na sebe (6-8 vrstev řeže bez problémů - v závislosti na kvalitě řezacího kolečka). Látku urovnejte na řezací podložku (ve svislém směru by měla mít hrany vodorovné s hranou řezací podložky). Na látku položte řezací desku tak, aby se hrany překrývaly s řezací podložkou. Hmotnost desky udrží látku na místě. Levou rukou přidržujte desku (pro praváky) a projeďte řezacím kolečkem jedním pruhem ze spodního konce nahoru s vyvinutím tlaku dolů na kolečko. A pokračujte dále postupně všemi drážkami (nebo ob drážku, pokud chcete docílit širších pruhů).

Její použití můžete shlédnout ve videu na blogu: www.lockerhooking.eu v sekci videí.

Pro použití s kanavou 1,5 a 2 použijte řezání v každé drážce - vzdálenost dvou drážek 1,3 cm.
Pro použití s kanavou 1,3 a 1,5 u jemnějších látek použijte řezání ob drážku - vzdálenost 2,7 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.