Pinterest


Oboustranná řezací podložka 45x30cm - 5vrstvá, síla 3mm

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Nejkvalitnější - 5vrstvá - oboustranná řezací podložka na patchwork na našem trhu. Podložka má samosvornou funkci, tzn. že se povrch podložky po řezu uzavře. Podložka je navržena především pro řezání látek za pomoci řezacího kolečka nebo skalpelů. Výhodou je potisk přesné měřící sítě, navrženou pro praváky i leváky. Oproti konkurenčním podložkám je tato složena z více vrstev, proto se nekroutí, jako modré podložky.
Dostupnost Objednáno
Cena 198 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 4602
Kategorie Doplňky
 

Díky svému unikátnímu povrchu a síle 3mm můžete na této podložce řezat i skalpelem a nerozřežete ji jako modré podložky. Díky kvalitnímu povrchu nedochází k tak rychlému otupování ostří.

Velkou výhodou je dvojí metrická síť natištěná z obou stran. Jedna strana obsahuje centimetrovou metrickou síť (45 x 30 cm), z druhé strany je síť v amerických inchových/palcových mírách (18 x 12 palců). Moje vlastní vzory a šablony uvádím v centimetrech, ale na internetu můžete nalézt i americké a ty jsou právě v jejich vlastních měrných jednotkách.

V kombinaci s řezacím kolečkem a nemagnetickou řezací deskou (šablonou) budete moci velmi rychle, jednoduše a přesně nařezat pruhy ve vámi zvolené šíři pro všechny typy nabízených kanav.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.